Hotel ibis Porto Sao Joao

Rua Dr. Placido Costa, 4200-450 Porto, Portugalsko

  • Až pro 3 hosty
  • Až 18 m²
  • Ložnice: 1

Ubytování Hotel ibis Porto Sao Joao ve městě Porto nabízí hostům bar a rodinné pokoje. Casa-Museu Fernando de Castro se nachází 1,7 km od hotelu. Vzdálenost k Parque do Covelo je 1,5 km.

K dispozici jsou pokoje o rozloze až 18 m². Jeden pokoj může mít jednu ložnici. Některé pokoje mohou ubytovat až tři osoby. Vybrané pokoje zahrnují vlastní koupelnu a klimatizaci. Součástí nabídky je parkoviště. Ubytování zajišťuje úklid každý den. Recepční služby jsou dostupné ve dne i v noci.

Vzdálenosti k vybraným místům

Výstaviště Exponor6 km
Porto13 km
Museu Futebol Clube do Porto2,8 km
Reserva Natural Local do Estuário do Douro6,7 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 064 Kč

Nabídka pokojů

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj typu Standard s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • odhlučnění

2 osoby16 m²vlastní koupelna

Hotel ibis Porto Sao Joao - vybavení

  • Internet
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Please note that the private parking facility of the hotel closes daily from 00:00 until 07:30.

The hotel free parking, from 07:30 to 24:00, is the same as S. João General Hospital (external consultations).

After 24:00, access to the hotel is via a public park (Bragaparques) which has an elevator with a direct connection to the hotel.

The cost of this park is 4.5 EUR per 24 hours, paid and validated at the front desk.

Please note that a credit card valid on the date of check-in should be provided to guarantee the reservation.

Please note that pets are not allowed during the dog shows or contests.

Please note that all guests, adults and children, staying at the property must show a valid identity card or passport with photo, or equivalent document (e.g. birth certificate).

Minors not accompanied by their parents must have a declaration or authorization to stay, issued by the holder of rights of custody.

Please note that it is mandatory to declare in case there is a child in the reservation.

In accordance with Government guidelines to minimize transmission of the Coronavirus (COVID19) this property may request additional documentation from Guest to validate identity, travel itinerary and other relevant info during the dates where such guidelines exist.

The hotel is located above the "Campus" Shopping Center.

To access it, you will have to enter through the first large gate on your right, the same one that indicates "Hospital de Dia".

There is a steep climb and at the end a roundabout when you go around the roundabout you will be facing the barriers that give access to the hotel (orange barriers).

In case you need it, our phone number is (351) 225 513 100, email - [email protected] prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 7579

Hotel ibis Porto Sao Joao na mapě: Porto

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel ibis Porto Sao Joao“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Hotel ibis Porto Sao Joao“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Pro kolik hostů je Hotel ibis Porto Sao Joao určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Nabízí Hotel ibis Porto Sao Joao vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Hotel ibis Porto Sao Joao?

Ubytování se nachází ve městě Porto.

Jak daleko je IPO od ubytování „Hotel ibis Porto Sao Joao“?

IPO se nachází 150 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Hotel ibis Porto Sao Joao“ nejbližší letiště?

Aeroporto Francisco Sá Carneiro se nachází 9,6 km od ubytování.

Recenze ubytování Hotel ibis Porto Sao Joao

Průměrné hodnocení z 4 159 recenzí na Booking.com je 8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel ibis Porto Sao Joao zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na stay-porto-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10