HF Fénix Porto

Rua Gonçalo Sampaio, 282, 4150-365 Porto, Portugalia

  • Do 4 osób
  • Do 27 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Goście oceniają HF Fénix Porto na 8,8/10 (2 145 opinii). Do centrum jest stąd 1,77 km. Obiekt oferuje m.in. parking, bezpłatne Wi-Fi oraz taras.

Czterogwiazdkowy hotel HF Fenix Porto oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz przestronne pokoje i znajduje się w dzielnicy Boavista w Porto, zaledwie 400 metrów od sali koncertowej Casa da Musica. W obiekcie dostępne są dwa typy pokoi, z których niektóre na wyższych piętrach zapewniają pełny widok na rzekę Douro.

Położony tuż obok centrum handlowego Cidade Do Porto oraz tylko 3 km od dworca São Bento, hotel zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych miejsc w mieście. Lotnisko Francisco Sá Carneiro jest oddalone o 12 km, co ułatwia przyjazdy i odjazdy gości.

Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizory LCD z dostępem do kanałów kablowych oraz mikrofalówki. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z suszarką do włosów, kapciami oraz zestawem bezpłatnych kosmetyków - mydłem i szamponem - a także wannę lub prysznic. Dodatkowe udogodnienia to sejf, szafa lub garderoba, biurko do pracy, ręczniki, pościel oraz indywidualnie sterowana klimatyzacja. Na życzenie dostępne są łóżeczka dziecięce.

Goście mogą codziennie korzystać z różnorodnego bufetu śniadaniowego serwowanego w jadalni ozdobionej kolorowymi przeszkleniami sufitowymi. Hotel dysponuje również barem i tarasem na świeżym powietrzu wyposażonym w parasole do relaksu. Oferta obejmuje przechowalnię bagażu, codzienne sprzątanie pokojów, pralnię oraz parking na terenie obiektu z możliwością wynajęcia miejsca prywatnego. Wszystkie pokoje są dostępne windą, całodobowa recepcja wielojęzyczna służy pomocą turystyczną i organizacją wynajmu samochodów.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~512 zł

Wybór pokoi

Pokój rodzinny typu Comfort (2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 12 lat)

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • czajnik elektryczny

4 osoby27 m²prywatna łazienka

HF Fénix Porto - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • sprzątanie codzienne

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Please note that the hotel will send guests an email with a secure link for the payment procedure.

Guests cancelling within the free cancellation period will be refunded of any charge made in their credit card.

Please note that baby cots for children up to 2 years old are available upon previous request and confirmation from the property.

Group reservations are considered to be those reservations or blockages made for 3 rooms or more, having the same or several locators with identical date of creation or made on different dates and the dates of stay of the reservations coincide on several of the days or on all.

Please confirm the price and availability of said spaces expressly by the same and after quotation of availability and prices through the groups department.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 2880
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „HF Fénix Porto”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy HF Fénix Porto oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „HF Fénix Porto” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „HF Fénix Porto”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy HF Fénix Porto ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy HF Fénix Porto ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się HF Fénix Porto?

Obiekt znajduje się w miejscowości Porto.

HF Fénix Porto na mapie: Porto

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o HF Fénix Porto

Średnia ocena z 2 145 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o HF Fénix Porto. Dodaj swoją na stay-porto-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10