Apartamento Com Vista Para O Mar

Apartmán

Porto, PortugalskoAvenida Brasil, 180, 4º Esquerdo, 4150-151

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 296 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 5 hostů
  • Rozloha: 90 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 296 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Apartamento Com Vista Para O Mar leží přímo u pláže v lokalitě Porto. Budova je vybavena výtahem.

„Apartmán s výhledem na moře“ má 90 m² a pojme až 5 osob. Má (2) ložnice. V tomto apartmánu máte k dispozici fén a vlastní koupelnu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, mikrovlnnou troubu a varnou desku. Dále můžete využívat balkon nebo terasu, televizi a pračku. Výhled na moře máte v tomto apartmánu.

„Pláž Ingleses“ je ve vzdálenosti 50 m od apartmánu. K místu „Praia da Luz“ je to 70 m. Pro hosty je dostupná Wi-Fi zdarma.

Vzdálenosti k vybraným místům

Forte de São João Baptista700 m vzdušnou čarou
Boavista5,2 km
Casa da Música5,7 km
Palacio da Bolsa6,7 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s výhledem na moře

▾

Apartamento Com Vista Para O Mar - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Přímo u pláže
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 300 EUR.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 17905/AL

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je terminál trajektů „Cais do Ouro“ od ubytování „Apartamento Com Vista Para O Mar“?

Terminál trajektů „Cais do Ouro“ se nachází 2,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Aeroporto Francisco Sá Carneiro“ od ubytování „Apartamento Com Vista Para O Mar“?

Aeroporto Francisco Sá Carneiro se nachází 10,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 21 recenzí hostů je 9,4/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Apartamento Com Vista Para O Mar nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Apartamento Com Vista Para O Mar. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apartamento Com Vista Para O Mar - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 296 Kč
Typická cena
~2 204 Kč

Dražší než 9 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 378

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 296 Kč
Typická cena
~2 272 Kč

Toto ubytování je o 45 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně u pláže a s rodinnými pokoji: 9

Za podobnou cenu

~2 802 Kč – ~3 790 Kč

  • Porovnaná ubytování 76
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 25
  • S bazénem 17
  • Se snídaní 35

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Maison Cabral

9,8/10 ~3 020 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.